| KrisizZ a întrebat:

Am o problema legata de CS:GO. Are cineva idee de ce atunci cand un prieten face un lobby ca sa jucam 1v1 pe o mapa din workshop eu nu pot cumpara nimic? Nu pot nici macar sa inspectez arma. Iar atunci cand fac eu lobby si aleg o mapa din workshop celorlalti nu li se incarca mapa, li se blocheaza.

1 răspuns:
| Marta_Anghel_1997 a răspuns:

Problema lor la PC astea te ajuta
Acasă " CS:GO Harta Comenzi / Consolă
CS:GO Harta Comenzi / Consolă

Admin și Server Console Comenzi
Mai jos veți găsi comenzi le puteți folosi pentru CS:GO pe serverul dvs., sau dacă sunteți un admin.

rcon_password Autentificare ca Admin
exec NAMEOFCONFIG.cfg Execută fișierul de configurare
mp_buytime Setează timpul un jucător poate cumpăra de la spawn (mp_buytime 0.5 = 50 secunde)
mp_autoteambalance Echilibrează echipele din (1 este pe, 0 de pe)

mp_c4timer Secunde este nevoie pentru a exploda bomba (în câteva secunde)
mp_chattime Setează timpul de un mesaj este văzut pe chat
mp_fadetoblack Ecranul poate fi setat negru, după o moarte jucători
mp_decals Grafice Detalii. 0 minim, 2048 maxim
mp_freezetime Setează jucătorii de timp sunt liberi să înceapă de mers pe jos atunci când începe o rundă (în câteva secunde)
mp_friendlyfire Seturi daune Echipa pornit sau oprit (1 sau 0)
mp_hostagepenalty Setează cât de multe sunt permise ucide ostatici. (0, 1, 2. )
mp_limitteams Setează diferența permis pentru suma de jucãtori pe echipa (0 înseamnă fără limite)
mp_roundtime Setează timpul rotund (1 = 1min, 2 = 2min…)
mp_maxrounds Setează runde pentru a fi jucat (0 înseamnă nici o schimbare hartă)
mp_flashlight Permite sau lumini Flash (1 Pe, 0 de pe)
mp_autokick Dacă este setat la 1, jucători inactive sunt lovit

mp_friendly_grenade_damage Dacă este setat la 1, membrii echipei să ia daune de la grenade
mp_tkpunish Dacă este setat la 1, teamkillers sunt dat un penalty
mp_startmoney Setează bani de la meciul de start. Implicit este 800
sv_enablevoice Dacă este setat la 1, In joc Voice este activat. Acesta poate fi dezactivat cu 0
sv_alltalk Dacă este setat la 1, adversarul poate auzi chat voce in joc
mp_restartgame Setează timpul în care harta este repornit (în câteva secunde)
sv_password Setează o parolă pentru server
mp_playerid Dacă este setat, numele poate fi citit atunci când scopul pe inamic
mp_forcecamera Dacă este setat, numele poate fi citit atunci când scopul pe inamic
mp_gravity Setează rata greutate
sv_cheats Dacă este setat la 1 ieftin poate fi folosit. de exemplu GodMod = 1
noclip Dacă este setat la 1 esti invulnerabil și puteți zbura în jurul harta
mp_allowspectators Dacă este setat la 1 spectatori sunt permise
sv_pausable Dacă este setat la 1 spectatori sunt permise
rcon spun Scrie mesaje text de consola
changelevel Schimbă harta. De exemplu changelevel de_dust
hartă Schimbă harta și începe toți jucătorii de pe server
mp_footsteps Dacă este setat la 1 pași pe, dacă este setat la 0 urmele sunt oprite
mp_winlimit Setează rundele care trebuie să fie atins pentru o echipă să câștige (0 înseamnă off)
sv_rcon_maxfailures Seturi cantitate cineva poate introduce parola rcon înainte de a ajunge dat

TRADUCERE

NE-AM PROPUS CONCENTRAREA ASUPRA JOCURILOR DE NOROC COMPETITIV

Creați Găsește Jucător post
Setările mouse-ului CS GO
CS:MERGE & Laugh out loud (toate jocurile) – DPI Calculator
CS:GO Rangurile competitive
CS:Consolă GO
CS:GO Harta Comenzi / Consolă
Edita post
Gaming Mouse comentarii
Netsettings
Observații site-ul
CĂUTARE

Adresa de e-mail
căutare aici …
Căutare
CEL MAI BUN SFAT PENTRU JOCURI COMPETITIV

Vă ajutăm să obțineți cea mai bună setare mouse-ul și mouse-ul, special orientate spre cs gob