| Adrian_Ady_1980 a întrebat:

Salut, tuturor! Am 2 intrebari : Imi trebuie vreun program ca sa fac stream/live pe YouTube sau Twitch? Si : Ce program de filmat imi recomandati pentru gaming? fiindca vreau sa ma apuc de niste liveuri si sa ma apuc de YouTube. Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Andrei_Schipor_1987 a răspuns:

Ca pentru live-uri ti-as recomanda Obs insa daca nu detii un pc racheta ti-as recomanda xsplit broadcaster, eu nu am avut probleme cu el pana acum si detin in pc de 2GB RAM

| Adrian_Ady_1980 explică (pentru Andrei_Schipor_1987):

Laptopul meu este bun, deci ca sa filmez gaming si sa fac si live trebuie sa folosesc OBS nu?

1 răspuns: