| Lio a întrebat:

Salut tuturor, as dori sa adresez o intrebare (ca doar de asta sunt pe aici).
Deci, as dori sa formatez calculatorul dar as dori sa pastrez salvarile din Fifa 13 (Career mode).
Si acum intrebarea:cum pot pastra undeva acele salvari?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| th3on3 a răspuns:

De obicei le gasesti in My Documents, fiecare salvare la orice joc. Le copii pe un stick, formatezi, instalezi windows, joc si readaugi salvarile in My Documents. Incearca sa vezi daca le ai acolo.

| Florin_Gherhes_1995 a răspuns:

In my documents ai un folder numit Fifa 13.Copiaza-l si tine-l in siguranta. dupa ce faci formatarea si instalezi din nou jocul, il deschizi o data, iar dupa ce il inchizi el va creea un folder cu acelasi nume in my documents.il stergi si il pui inapoi pe cel copiat.