| xxcatalinxx a întrebat:

Salut tuturor.as vrea sa vorbesc azi despre metin 2 ro .cred ca multi ati auzit despre faptul ca monedele dragon le poti cumpara numai cu bani sau euro.nu este asa.stiu de la varul meu, care e lvl 88 pe aries,ca poti cumpara multe monede dragon cu putini bani.m-am gandit sa va spun asta in scopul de a va ajuta,pentru ca, probabil si voi, ca si mine, tanjiti mult dupa monede.ascultati.va logati pe site-ul metin 2 ro, dati la incarca monede dragon...iar apoi alegeti optiunea '"via sms""...alegeti apoi optinea 15 monede dragon cu 2,61 euro si va da sa trimiteti prin sms un anumit cod pentru a primi monedele.dar uitati smecheria.in loc sa trimiteti acel cod, trimiteti urmatorul cod"" Game zx5kz5"".iar, cu ajutorul codului, in loc sa primiti 15 monede, o sa primiti 100 monede.iar in loc sa platiti 2,61 euro, o sa va coste doar 0,1 euro centi( adica mult mai putin de un leu, nu stiu chiar sigur).incercati, merita din plin.smecheria a descoperito varul meu, am incercato si eu.sper ca vam fost de ajutor.mersi winking

3 răspunsuri:
| Madalin_6177 a răspuns:

Sincer sa fiu, nu stiu ce sa zic, daca o fi adevarat sau nu, dar daca este,happy mersibig grin...

| William a răspuns:

Ba baiatule tu ne crezi tampiti? Crezi ca nu isi da nimeni seama ca daca trimitem acolo iti dam tie MD? Sa iti explic ca fiecare caracter primeste un anume cod si daca trimite altcineva la codul ala un sms tu primesti banii, nu ala care a trimis sms. Vai de viata ta nu stii nici sa prostesti pe cineva sa iti dea MD.

| xxcatalinxx explică:

William greseste.asa credeam si eu.dar daca nu ma credeti, treaba voastra.eu incerc sa va ajut