| Merisorr a întrebat:

Salut tuturor happy. Vreau sa imi copiez jocuri noi pe tableta happy, si pur si simplu nu stiu ce jocuri sa mai copiez..Nu vreau angry birds, temple run si alte jocuri de genu acesta, nu stie nimeni ceva jocuri in care iti creezi un avatar si apoi te joci online? Precizez ca am android 4 happy.

2 răspunsuri:
| IepureleCuLopată a răspuns:

Un joc în genul ăluia care îl vrei ar fi SIMS! Uităte, caută-l și găsește-l apoi joacăte, sunt sigur că îți va plăcea.

| Incarcare a răspuns:

Incearca Green Farm, Age of Empires happy