| AiciTrebuiaSaFieUnNume a întrebat:

Stie cineva vreun site unde sa pot descarca pe pc jocuri cum sunt pe google play pentru android? gen temple run pentru pc sau lep's world pentru pc sau need for speed shitft pentru pc sau where's my water sau angry birds..Eu am tableta dar e tableta pc Acer w500 si vreau si eu jocuri din astea pe ea happy Funda pentru cel mai bun site sau ce da.ti voi acol' care sa ma ajute big grin

1 răspuns:
| Éηεяgý a răspuns:

Salut! Unele jocuri sunt special pentru Android, cele mentionate mai sus.Need for Speed Shift exista pentru PC.Il poti downloada de pe internet.

Daca ai probleme cu instalatul sau cu altceva, contacteaza-ma la ID de Messenger: dani3l_petrisor.