| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 a întrebat:

Vreau o parere despre care ar merita mai mult. The Witcher 3 Wild Hunt (8.99e) sau The Witcher 3 GOTY (14.99)?

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

The Witcher 3 Wild Hunt

| Wr3nch a răspuns:

Normal ca goty lol, ca ai doua expansions care iti dau o gramada de continut plus finalul povestii.

| N0xEterniS a răspuns:

Fara doar si poate GOTY. Este asa de frumos Toussaint si povestea este asa de buna, as fi pacat sa nu vizitezi. DLC'ul celalalt este mai micut dar tot foarte bun, filozofic si cu ceva mitologie poloneza.
Daca vrei sa ajungi level 100, probabil o sa te plictisesti de jocul principal si sari pe expansiune sa vizitezi locuri noi, sa vezi chestii noi etc. 15 euro pentru sute de ore de joaca, clar merita.

| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 explică:

Mersi pentru opinii, pana la urma am mers pe GOTY