| 4speed a întrebat:

Salut,vreau sa aplic in factiunea LSPD si am nevoie de ajutor cu aceste intrebari, va rog mult!
Cum te numesti si cati ani ai.
Descrie-te in cateva cuvinte. (Minim 30)
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni si nu alteia?
De ce te consideri potrivit pentru acestă facțiune?
Care sunt calităţile unui politist?
Cât timp plănuiești să rămâi în acest departament?
Ai citit regulamentul factiunii, al departamentelor cât și al serverului?
Cate ore pe zi acorzi serverului? (fara sleep/afk)
Ai posibilitatea de a filma dovezi clare in joc?
Esti constient ca iti poti pierde sansa de a fi acceptat daca stresezi liderul/subliderul cu intrebari referitoare la aplicatia ta?
Cum ai în plan să contribui la îmbunătățirea acestui departament?
De ce vrei sa intri in Los Santos Police Department?
De ce ai iesit din ultima factiune?
Poti folosi programe de filmat precum Fraps/Bandicam/OBS sau alte programe?
Alte precizari?

3 răspunsuri:
| Mmaannuu111 a răspuns:

înainte de astea câte ore ai și ce lvl ai tu? App de pe ce server?

| 4speed explică (pentru Mmaannuu111):

Am level 8 si 6.25 de ore

| Mmaannuu111 a răspuns (pentru 4speed):

Minim 100 de ore si 25 lvl dacă vrei sa fii acceptat in vreo facțiune pentru ca is puține locuri si f multi care vor, așa n-ai nici o șansă