| Superman1243 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar niste componente pentru pc dar nu prea ma pricep si nu vreau sa cumpar piese care nu sunt compatibile intre ele.
In urma cu ceva timp mi-am achizitionat un ssd SAMSUNG 850 EVO 250GB, restul componentelor fiind destul de slabute si vreau sa le schimb.
Vreau sa imi recomandati niste piese pentru PC care sa fie incadrate in jurul sumei de 900 lei

Procesor: https://www.emag.ro/......DTFKHYBBM/
Mi-a spus cineva ca acest procesor are si placa video incorporata, daca chiar are cat de buna e? Si daca vreau sa imi cumpar gen acest procesor dar si o placa video nu este vreo probleme ca procesorul deja are?

1 răspuns:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Nu, aproape toate procesoarele au placa video incomporata, dar sunt foarte slabe. Poți sa Îți iei pe lângă un procesor cu placa incorporata și o placa video dedicata, ar fi cel mai bine.