| Catalinintrebare a întrebat:

Vreau sa imi iau un ps4 slim sau un Xbox one s. Ce imi recomandati? Vreau sa joc in special Fortnite si fifa 19. Dar pentru fortnite pe care consola se vede mai bine? Care e mai buna? Grafica ma intereseaza si sa aiba cat mai multe fps uri. Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| PisicaNazdravana247 a răspuns:

Recomand PS4.Din cate am observat... Aceste doua jocuri par sa mearga asemanator pe ambele console, dar, la PS4 am vazut o calitate mai buna si mai putine bug-uri vizuale.Plus ca PS4 are multe jocuri exclusive... Si Xbox are, dar toate jocurile de pe Xbox sunt si pe PC (Windows)

| CM7YRE a răspuns:

Ce buget ai si la ce il legi, si-n ce rezolutie vrei sa joci? Conteaza daca il legi la "tv full hd sau 4k" sau la ce te astepti tu. Daca te intereseaza asta, iti iei "ce-i mai scump" in ideea de monitor cablu dp si toate cele.