| TheSeventhSin a întrebat:

Salut, vreau sa-mi spuneti ce jocuri jucati voi cand erati mici, indiferent daca erau pe browser sau descarcate, eu spre exemplu jucam ceva Nasca, Nfs porsche 2000, un sonic x dar nu mai stiu cum se numea, spider man amazing parca si tot felul de jocuri, vreau sa sa-mi spuneti ce jocuri ati jucat voi ca sa-mi aduc si eu aminte laughing (copilaria asta...)
Intrebarea asta mi-a venit in minte cand mi-am adus aminte de "Triburile" un joc de strategie pe browser (acum mai nou si pe ios si Android, l-am si descarcat dar joc si pe pc) si jocul asta il jucam acum 6-7 ani cred laughing
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Salut!

Am inceput cu Jazz Jackrabbit si Carmageddon Carpocalypse. Dupa am continuat cu Age of Empiers II si NFS Porche. Triburile, prima data pe un Chat romanesc, GTA 3, NFS Underground, Delta Force 4 au urmat mi se pare dupa ce mi-am schimbat placa video, aveam de 64 mb si am schimbat-o pe una de 124 mb laughing
Dupa am dat de CS 1.6 cu boti, Gta Vice City, NFS Most Wanted, GTA San Andreas, Euro Truck Simulator 1 si intr-un final FiFa 07, pe care l-am jucat MUUULT timp.

Dar primele jocuri pe care le-am jucat au fost pe un joc pe televizor, trebuia sa impusti niste rate, sarituri cu prajina, parca era si mario, toate pe discheta.

| TheSeventhSin explică (pentru N0xEterniS):

Interesant, multumesc de raspuns happy

| RorySan a răspuns:

Hmm..pe atunci ma jucam GTA(inca ma mai joc),NFS,Euro Track Simulator(o mai fac.dar ff rar),Sonic(stiu ca asta ma jucam ff mult), Unreal(nu mai stiu exact cum se numea), Mortal Kombat, Quake II, Fallout..mai multe. happy dar nu imi vin in mite acum