| anonim_4396 a întrebat:

Vreau servere SAMP RPG gata facute! cine imi poate da linkuri de download?
as vrea sa aiba aceste criterii:
sa fie factiuni( inclusiv Pd, FBI, National Guard-aparte)
sa aiba sisteme de admin bune, ca am avut un server si nu puteam sa ma fac admin!
daca este descrierea lui va rog sa-mi dati link-ul ori scrie-ti aici!
funda! URGENT, va roog!

45 răspunsuri:
| MZQMZQ a răspuns:

Cel mai tare server e Sa:Mp din Romania este acesta 94.177.106.41:7777 RedzMax se numeste. Are sisteme unice de war, portbagaj, incendii si multe altele.

| Angeli_Nicu_1947 a răspuns (pentru MZQMZQ):

Si ce samp trebuie 0.3x

| LightBox a răspuns (pentru MZQMZQ):

Copil facut pe laba, el vrea sa faca server nu sa ii dai tu un *** de server

| ShawRazvii a răspuns:

IP : 94.177.106.189:7777
Portal : soft-gaming.ro
Forum : soft-gaming.ro/Forum
Panel Rpg : panel. soft-gaming.ro -> Va vetii Loga cu Contul de pe SERVER Soft-Gaming(94.177.106.189:7777)
-Salut, Te invitam sa joci alaturi de noi pe Servar-ul nostru. Sa:mp Soft-Gaming.ro
-Suntem o Comunitate in DEZVOLTARE si avem nevoie de Oamenii, Care doresc sa joace alaturi de noii. Mai ales avem nevoie de tine.^_^
-Dace intri la Noi, Vei primi un BONUS ce contine Level 2, 500.000$ si 4 rp in Plus Soft-Gaming.ro
-Sper sa te alaturi noua TU, Prieteni Tai sau chiar colegii, Vino si incearca un RPG si distreaza-te

| Ady_Ad_Yo_1978 a răspuns:

HostName: LegendZ
Address: 109.230.253.170:7777
Players: 1 / 50
Ping: 35
Mode: LegendZ:RPG v 1.1 Stable
Language: RO/EN

| GoWing a răspuns:

HostName: **TranzitRPG** [0.3x]
Adress: 93.119.30.67:7777
Players: 30/50
Ping: 25
Mode: TR:RPG v0.01
Map: San Andreeas

| Nestik a răspuns:

Hostname: Romania Super Stunt |0.3x|
Versiune SA:MP: 0.3x
Sloturi: 500
Adresa IP: crizatiistunt.zapto.org
Gamemode: RSG
Harta: Romania-Stunt-FreeRoam
Forum: www.crizatii.hol.es

V-ati saturat sa tot cautati servere misto stunt? pai cautarea voastra a luat sfarsit.
De acum serverul nostru va da level 3 free la primi 5.

| Agapi_Iulian_2000 a răspuns:

Cum dau sal copi

| Spec1al a răspuns:

Game: Grand Theft Auto: San Andreas
Status: (93.119.30.155:7777)
Players: X/50
Map: San Andreas
Name: JustSamp [0.3X]-RPG

| Muth_Irina_1971 a răspuns:

Intrati pe sv de SA-MPȯ ip:176.222.65.140:7777 = Este un sv de RollPlay = Are 15 Sloturi - Are foarte multe mape - Si Staff foarte prietenos - Eventrui zilnicie = Sv se va hosta = INTRATI!

| da_CB_Cosmin_1997 a răspuns:

De unde pot sa il downloadez