| Gosa a întrebat:

Vreau servere SAMP RPG gata facute! cine imi poate da linkuri de download?

as vrea sa aiba aceste criterii:

sa fie factiuni( inclusiv Pd, FBI, National Guard-aparte)

sa aiba sisteme de admin bune, ca am avut un server si nu puteam sa ma fac admin!

daca este descrierea lui va rog sa-mi dati link-ul ori scrie-ti aici!

funda! URGENT, va roog!
skype: igor.petriciuc3

2 răspunsuri:
| bz06kou a răspuns:

Http://virtualcs.dust.tv/t164-server-samp-gata-facut-download

Uite aici.Fa-ti cont pe site si o sa mearga sa il descarci. Funda?

| KevinDZ a răspuns:

Ai aici foarte multe gamemod-uri http://forum.sa-mp.com/forumdisplay.php?f=71