| bebe_1962 a întrebat:

Salut, vreau si eu un cod pentru World of tanks..sa genereze gold, credite sau experienta gratis..am luat dupa net dar imi cere un pin ca sa il activez.dau download ca sa iau acel cod pin si imi da mereu o lista cu anumite sondaje de opinie sau test iQ de exemplu. etc..cica daca completez unu din alea de acolo imi da acel pin ca sa pot activa codul.dar nu il da.
Vreau sa stiu ce trebuie sa fac daca se poate.
Multumesc!

1 răspuns:
| DemonSoul a răspuns:

World of Tanks nu e joc de copii unde pot sa bagi cod ca in Counter Strike, Metin sau altele! Deci lasa-te, nu exista cod pentru acest joc!