| Caly95 a întrebat:

Salut, vreau si eu un hack pentru 4Story sau P4Story care sa functioneze, astept raspunsuri, dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| koharukusumi a răspuns:

Salut,pe 4story nu poti sa mai folosesti hack, ceilalti care spun ca au hack mint.Acum multa vreme era permis hack-ul.Iti spun din experiența, joc din 2009, mai exact cand a aparut la noi în tară. Dar un mic sfat, joaca fara hack deoarece cand folosesti hack te plictisesti repede, am avut, plus ca daca joci fara vei fi multumit de munca ta.Iar, daca ai nevoie de ajutor da-mi om la megaWwatt, daca esti valo laughing. Baftaaa! love struck

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru koharukusumi):

Buna si eu joc pe valorian..si eu joc tot de cand a aparut, joci cumva si p4story

2 răspunsuri:
| koharukusumi a răspuns:

Pm