| Padrino23 a întrebat:

Vreau un link sau un site de pe care pot descarca un hack pentru Rising Cities, FARA a completa un survey sau un sondaj sau altele cu sms-uri. Dau Funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| R4V3N a răspuns:

Nu exista hack-uri pentru jocuri, doar foarte rar intalnesti. Cine se straduie sa le faca, nu le va pune pe internet gratuit. Daca doresti sa ai mai multi bani, descarca Cheat Engine, si uite-te pe youtube cum se foloseste. Sper ca te-am ajutat. Funda?