| Mx_Lucian_1967 a întrebat:

Am o prolema cu minecraftul sper sa o rezolv dar nu stiu cum! Mie imi place foarte mult minecraftul dar nu imi place sa joc singur asa ca eu vreau sa ma joc pe sv multiplayer iar cand intru normal e ca sv-ul sa aiba parola. Eu la asta ma incurc. Nu imi merge logarea scriu /login parola parola si nu ma logheaza ci imi zice Wrong password. Ziceti-mi ce sa fac. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| FloRyN36 a răspuns:

Pai daca iti apare cu login inseamna ca altcineva a intrat inainte cu numele tau si si-a facut cont pe el. Cand intrii cu un nume nefolosit ar trebui sa-ti apara /register parola parola.

1 răspuns:
| Mx_Lucian_1967 explică (pentru FloRyN36):

Mersii :***