| virgil_2066 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor vreau. Mi-am luat Fable 1(Fable The lost chapter.parca)asa si intru in joc ma arata pe mine asa si la un momendat cad ma duc dupa casa acolo la inceput unde te da il gasesc pe ala care o inseala pe nevastasa si monitorul mi se face negru si nu mai pot face absolut nimic.cine ma poate ajuta astept pareri... dau vot+funda

Răspuns Câştigător
| Masacven a răspuns:

Pur si simplu, nu te mai duce.
Mai sunt destule misiuni pentru a strange cei 3 golzi.
-Aia cu batausu
-Aia cu avutu grija de copil pana se duce ala sa isi faca nevoile
-si. mai era ceva, dar nu mai tin minte.
In orice caz, merge.
Sau, poti cauta un trainer/cheat pentru gold, si iti cumperi ciocolata fara sa faci vreo misiune. thinking

3 răspunsuri:
| virgil_2066 explică:

Chestia e ca mai incolo cand ajung la misiunea aia cu varcoloci si ma duc prin pestera aia din fostul meu oras face la fel.

| virgil_2066 explică:

Chestia e ca dupa ce ajung la misiunea aia cu varcoloci imi face la fel.si habar am ce trebuie facut

| virgil_2066 explică:

Chestia e ca dupa acea vine un quest in care tr sa omor niste banditi fara sa dea alarma e acolo imi face la fel si habar am ce sa fac asa ca daca poti sa imi spui vr-o solutie