| Miagy a întrebat:

Salutare, am un pc Hp-Pavilion cu urmatoarele:
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.66, 3 Gb de Rami si o placa video nVidia GeForce 8600 Gt de 512 Mb pe 128 Bit.
Pot juca Gran Turismo 4 cu acest pc?

4 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

Cerinţe de sistem:
- Pentium 4 1500-2000 MHz
- RAM: 512 MB – 1GB
- Video: 128 – 256 MB

Sigur iti mergewinking

Funda!

| Andrei7520152 a răspuns (pentru AlinnJe):

Cand a aparut Gran Turismo 4 pe PC?
http://en.wikipedia.org/wiki/Gran_Turismo_4

| Miagy explică (pentru Andrei7520152):

Stiu ca nu exista Gran turismo 4 pe platforma de pc, dar vreau sa-mi iau Emulator sau un alt program de a juca jocuri de pe platforma ps2 pe platforma pc

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Miagy):

Poate reusesti. Am incercat si eu sa ma joc cateva jocuri PS2. No luck, Emulatoare PS1 par mai stabile din cate am observat pe cand cele PS2 sunt mega pline de buguri si probleme de compatibilitate.