| TripleKill16 a întrebat:

As vrea si eu sa va intreb daca se fac bani grei la poker pe net adica cum e poker stars sau ma rog alte site-uri oficiale de poker?

2 răspunsuri:
| ILFenomenoo a răspuns:

Normal ca se fac, unii traiesc din asa ceva. Daca stii sa joci e normal ca scoti macar 1000 E pe luna, cunosc pe cineva care statea vanzator la magazin si juca in timpul ala si facea cate 1000 pe luna.

| vladutt a răspuns:

Depinde de tine.Conteaza cat de indemanatic esti si daca ai experienta, adica daca ai mai jucat inainte. Sporla multi bani.