| andreiush25 a întrebat:

Salutare...
Imi poate recomanda cineva o pereche de casti pentru gameri?
Am un buget de 60 ron...si vreau o pereche de casti care sa se auda decent si sa fie comfortabile...
Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Misako a răspuns:

Salutare...

Eu iti recomand Sony deoarece am si eu o pereche de 3 ani si merg foarte bine, sunt confortabile. Prietenii mei chiar le admirabig grin
PS: Acum depinde de tine ce model iti place.
Succes la gasit. Funda?!

2 răspunsuri:
| Seth15 a răspuns:

Eu nu prea am vazut casti mai jos de 120 ron....acestea fiind de la Sony

| Lysander a răspuns:

Casti A4TECH HS-100 Stereo Gaming

Costă aprox. 50ron + ce mai dai pe transport, cam ăia sunt banii. Baftă!