| Jipa95 a întrebat:

Recomandati-mi si mie va rog, o pereche de casti in ear in special pentru muzica. Vreau sa se auda cat mai tare si sa aiba un bass decent. Buget 50-60 lei.

4 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Eu le am pe astea
https://www.compari.ro/......232535045/
In banii astia trebuie sa stii la ce sa te astepti, dar si la ce dispozitiv le conectezi, daca telefonul nu ofera un sunet bun, poti sa ai si casti plantronics, beats, sennheiser etc. ca tot degeaba.

| Choasmakerangel a răspuns:

Vezi pe eMAG frate, am avut eu niste casti Sony, rosii dar erau cam 80 de lei, se auzeau foarte bine.Le-am luat in iunie 2016 si s-au stricat anul asta prin mai si am ascultat in fiecare zi.Sunt casti bune si in banii pe care i-ai zis tu, uita-te in recenzii