| lupuadelin a întrebat:

Salutare, imi ziceti si mie ce sa fac? nu merge metin2 ro se restarteaza pc cand il deschid am incercat tot ce este posibil , acum incerc sa reinstalez microsoft net framework , dau funda care ma ajuta!

1 răspuns:
| Nistor_Marian_1997 a răspuns:

Sall,incearca sa il donwload-ezi de pe siteul oficial si sa il instalezi din nou, daca nici asa nu merge si scrie vreo eroare gen,, Canot search file DLL,, e de la windows si trebuie sa il reinstalezi din nou sau sa bagi altul (windowsul).