| andreiz112 a întrebat:

Deci, pc meu se restarteaza random (sper ca stiti ce inseamna) daca deschid task manager e o sansa sa se restarteze, daca incerc sa reinstalez windowsul cand zice sa apas ceva se blocheaza si se restarteaza,
ma joc ceva, dupa un timp se restarteaza, daca sunt pe browser se restarteaza de ce?
Am incercat
-Am schimbat sursa
-Am sters unele programe
-Am dezactivat auto-restartarea in caz de o problema

2 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

S-ar putea sa fie de la HDD, procesorul(sanse destul de maricele) sau placa de baza(slabe sanse), dar mai mult HDD.
Vezi daca merge cu altul, daca nu, vezi procesorul, zi-mi ce specificatii ai.

| Anosnimus a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa nu iti strici tu pc-ul stergand programe si chestii de genul.Iti recomand sa consulti un specialist. Sper ca te-am ajutat.