| MrHackz a întrebat:

Salutare lume! Tocmai mi-am deschis un canal de gaming si as vrea sa stiu si pararile voastre si de ce nu, daca va place dati un like si un subscribe.Sunt deschis la sugestii: https://www.youtube.com/channel/UCbvNgqlwkegRp5g_CRckgJA

1 răspuns:
| iPaladinus a răspuns:

Buna :3

Imi place canalul tau, are mult potential, ai un PC performant si stii
Primul meu sfat ar fi sa te imprietenesti cu cat mai multi oameni, sa faci CO-Op-uri.
Apropo, nu trebuie sa iti spamezi prietenii cu mesaje de astea lungi de genul asta, caci nu vei face nimic. Mai bine imprieteneste-te cu ei, Spune-ele si prietenilor acestora sa iti acceseze canalul.
Incearca sa faci si niste story-uri (de ex faci ca un fel de scenariu cu un prieten despre o insula pierduta, niste bastinasi(depinde si de imaginatia ta)
Incearca cat de mult posibil sa lucrezi la calitatea videoclipurilor(microfon, poate chiar si webcam)
Spune-le celor cu mai multi abonati sa te promoveze
si daca ai nevoie te pot ajuta si eu :3

Sper ca ti-am fost de folos