| BanaAndrei a întrebat:

Salutare ma numesc Andrei si vreau sa stiu de unde pot lua si eu GTA san anreas fara virusi ( ca sa stiti, un site fara virusi trebuie sa va arate in partea de sus stanga la mozila sau la chrom sau mai stiu eu ce trebuie sa arate un lacat cu verde daca ca sa poata fi securizat) va rog, ma puteti ajuta? crying

3 răspunsuri:
| SkryDll a răspuns:

Salut, tinere cum am mai raspuns si la o alta intrebare asemanatoare poti descarca jocurile de pe trackere scene PUBLICE. Nu o sa-ti spun aici pentru ca nu este legala pirateria dar poti cauta si tu pe google "Trackere Scene Publice". Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici, original nu il lua pe acel extreme edition deoarece probail e modat sau are virusi : http://www.fullypcgames.net/2013/07/gta-san-andreas-game.html
+ ca are si 600-700mb