| Toma_Andrei_1990 a întrebat:

ma numesc Andrei si vreau sa stiu cum imi pot racii telefonul uneori el ajunge la 63 de grade ma puteti ajuta?
Am canal de youtbe

Răspuns Câştigător
| Mary012 a răspuns:

N-are nimic al meu nu scade sub 45 in standa by iar atunci cand umblu pe el ajunge aproape la 70. Maxima lui a fost 87 de grade. Am un ASUS zenfone 2 laser ze500kl.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Ce legatura are temperatura cu canalul tau de youtube? Il poti raci lasandu-l sa se mai odihneasca.Nu mai sta toata ziua pe el.