| CataliNNN9539 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema, de fiecare data cand instalez windowsul pe PC am aceleasi errori. de exemplu nu-mi da voie sa instalez Oprea, imi da eroarea cu Don't Send si la mai multe si la unele jocuri aceeasi eroare.Ce sa-i fac? Sa schimb oare windowsul? Eu pana acum am bagat windows xp sp3, sa incerc si cu alt windows? happy Si cam ce windows mi-ati recomanda? Fara vista/7/8 nu imi permit momentan pe acest PC laughing big grin Dau Funda! xd

4 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

De fiecare data cand un program da o eroare, iti apare stresantul si inutilul mesaj, send / don't send. Iata cum puteti scapa de el:
1. Deschide Control Panel
2. Click pe Preformance and Maintenance.
3. Click pe System.
4. Apoi click pe Advanced tab
5. Click pe butonul error reporting din josul ferestrei.
6. Selecteaza Disable error reporting.
7. Click OK
8. Click OK

| CataliNNN9539 explică (pentru Nelu62):

Am facut si pe urma imi da altceva. tot nu ma lasa sa instalez Opera de exemplu

| Nelu62 a răspuns:

Iti da ce?

| VladyXR a răspuns:

Poate fii si tu mai explicit, fa un screenshot, ca o branza am inteles din ce ai scris!