| invizibil123 a întrebat:

Cine știe de ce la mine cănd dau să pun un video pe youtube îmi scrie că vide-ul se va pune peste 520 min? Am flmat doar 20 minute...de ce merge așa greu?
am mai pus intrebarea si sa stiti ca calculatorul meu este foarte bun eu stiu o programa speciala unde arata cit de bun e calculatorul

1 răspuns:
| Cezar_Grigoras_1996 a răspuns:

Depinde de firma de internet si de viteza de Upload, Nu cea De Download...sh daca e un film HD 1080P normal k intra greu, dar oricum la tine e exagerat laughing