| dropit a întrebat:

Mi-am resetat calculatorul, iar acum daca urmaresc un video, pe youtube de exemplu, nu-l pot pune fullscreen. Am impresia ca e fiindca lipseste un program sau ceva. Stiti cumva despre ce e vorba, de ce nu merge sau ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| florinell a răspuns:

Buna,poate e vorba de driverul de la placa video,nu sunt sigur,pentru ca si eu mi-am resetat pc-ul si mi-am instalat doar driverul de la placa de retea, ca sa pot intra pe net, sa imi downloadez restul driverilor si am intrat si pe youtube si imi merge a bine.Acum incearca sa vezi, sau poate fi alta problema.

| Gini a răspuns:

Adobe flash reader