| Alexul99 a întrebat:

SALUTARE TPU! scuzati categoria

Maine as vrea sa-mi cumpar cont premium de Minecraft

, as avea niste intrebari :

1: Poti introduce euro in ATM-uri? daca nu, Duminica este deschis la banca?

2: Am auzit ca pot baga si lei pe card si cand dau sa cumpar contul de minecraft imi ia leii si ii transforma in euro

3: Puteti sa imi spuneti unde gasesc toate codurile alea care mi le care adica mai exact unde pe card ca nu stiu care e care. IMI CERE CARD NUMBER, EXPIRATION DATE SI CVV.

4:Recomandati-mi un nume pentru. contul de minecraft

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. Doar daca ai cont in euro si ATM acepta euro. Da sunt si banci deschise duminica... prin complexele comerciale.

2.pe card pui valuta in care ai contul, Daca ai cont in lei pui lei, daca ai cont in euro pui euro. Daca vrei sa platesti ceva online in euro si tu ai lei pe card se face conversia automata

3.card number e numarul ala de 16 cifre de pe fata cardului, data expirarii este sub acel numar iar cvv sunt ultimele 3 cifre de pe spate.