| FR33 a întrebat:

1) Scuzati categoria
2) Vreau sa-mi fac cont pe ChatRandom. Dau I am over 18, Verify >Now-- Imi apare o caseta in care sa introduc >email-ul-- dupa imi cere: Card number, expiration date si last 3 figures on the back... P.S nu am card... ce pot sa pun acolo sa-mi pot face cont? zice ca e free straight face

2 răspunsuri:
| PaintedGalaxy a răspuns:

! ATENTIE!
NU scrie NIMIC referitor de card!
Cu acele date poti cumpara ONLINE!
In spate exista niste persoane care dupa ce introduci acestea iti pot goli conturile FOARTE USOR!

| FR33 explică (pentru PaintedGalaxy):

Mi-am dat seama... nu sunt asa nebun sa dau cardul... dar cu ce as putea sa completez acolo?