| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Am avut un joc odata cu masini care faceai curse ilegale pe strada liniute din astea un joculet mai vechi asa care avea 3 harti una dreapta si cand bateai multi jucatori ajungeai pe locul 1 cand venea unu sa se intreaca cu tine trebuia sa alegi suma pusa in joc si alegea jocu lungimea cursei. Mai stiti cum se numea? Daca da ziceti aici sau daca stiti jocuri cu masini asemanatoare cu liniute sau curse ilegale de strada raspundeti il caut de mult si nu mai stiu cum se numestebig grin. Astept raspuns rapid! Dau si

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| crismany a răspuns:

Need For Speed carbon, Need For Speed underground, 2 fast and 2 furios, street legal racing, Need For Speed Most Wanted

| BuciSh0t a răspuns:

Jocu ii Street legal racing redline happy Funda?big grin