| Gabiiiii a întrebat:

Salutare utilizatori TPU.
Va rog ajutati-ma cu niste jocuri pc, ceva actiune... cu masini si totodata sa poti sa cobori din ceva stil GTA, ma intelegeti?
Sa am misiuni de facut, si totodata sa ma plimb eu prin oras cand vreau.
Dar ceva sa fie accesibil si pe computerul meu!

Cerinte minime:
Procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU 3. 06GHz, 768 MB RAM
Operating system: Mocrosofy Windows XP ( Service pack 2)
DirectX version: 9.0c
Graphics card information:
Processor: GeForce FX 5200
Memory: 128 MB
Dau funda pentru jocurile care imi plac si imi sunt accesibile!

Răspuns Câştigător
| tdy a răspuns:

Ai putea incerca NFS : MW, Carbon, underground 2, undercover, underground 1, dar la aste nu poti doar sa faci curse(misiuni) sa te plimbi prin oras dar nu te poti da jos din masina

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saints row, gta san andreas, gta 3, gta vice city

| M0M0 a răspuns:

Pai si de ce nu joci GTA?
GTA IV, GTA San Andreas, GTA Vice City, GTA 3, GTA Romania 2?

| Gabiiiii explică (pentru M0M0):

Pentru ca le-am jucat pe toate, in afara de GTA 4 & 5.
Vreau ceva jocuri mai vechi, sa pot sa cobor din masina si sa ma plimb si prin oras, sa fur masinile oamenilor si sa fie ceva free.
Sa pot face si misiuni.
Va rog, genul asta de jocuri il vreau si sa se incadreze in datele pc`ului meu.

| Gabiiiii explică (pentru tdy):

Nu`mi place. Astept alte sugestii!
Sa se incadreze in ce am scris mai sus!

| tdy a răspuns (pentru Gabiiiii):

Ai putea incerca NFS : MW, Carbon, underground 2, undercover, underground 1, dar la aste nu poti doar sa faci curse(misiuni) sa te plimbi prin oras dar nu te poti da jos din masina

| PerjuCristina1971 a răspuns:

File:///C:/Users/User/Pictures/Misiunile-lui-Triple-X.html
Poate e de ajutor.