| VOXaware a întrebat:

Salutari TPU. De astazi : 13/3/2014 nu mai pot sa intru in League of Legents, eroarea este :

"Connection Failure: Unable to connect to the PVP.net server.
Information regarding what may have caused this error can be found here."

Ce as putea sa fac?
Dau funda raspunsului care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Hector99 a răspuns:

Credeam ca numa mie mi se intampla, nu stiu si eu caut rezolvare si cand iti merge LoL pe EUNE daca joci add: ZackTK

1 răspuns:
| VOXaware explică:

S-a rezolvat. A doua zi a mers. Nu stiu de la ce a fost dar daca se mai intampla mai intreb.