| Valentin_1025 a întrebat:

Spuneti-mi jocuri asemanatoare cu Mafia 1?!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| icelone a răspuns:

Pai
-Mafia1
-The GF 12
-Reservoir Dogs(nu-i freeroam sad )
-GTA IV (IV, The B.O.G.T.)
PS:Incearca Splinter Cell Conviction ai bestial nu prea seamana cu mafia dar ai super de fapt toata seria Tom Clancy's Splinter Cell ai tare
-----Ubisoft la PUTERE!--------

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Godfather 1 si 2, Mafia 2, seriile GTA.

| Valentin_1025 explică:

MULTUMESC MULT daca mai stiti ceva interesant imi ma spuneti
Multumesc pentru intelegere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MS pentru funda...alte jocuri tip mafia 1 nu stiu dar altele mai faine stiu...da un msg daca te intereseazawinking

| icelone a răspuns (pentru icelone):

Ce Ubisoft ba? laughing))) ce-a mai puternica companie producatoare de jocuri din lume e blizzard