| Personna a întrebat:

Spuneti-mi si mie combinatii de procesor, placa video, de baza etc. cele mai BUNE combinatii. as vrea ca tot setul sa nu depaseasca 1.500 lei. Ca procesor as vrea un i5 si placa video geforce. Pentru combinatii cat mai bune pretul poate depasi cu 200 l. Multumesc! PS: combinatii pentru gaming.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://intimp.ro/forum/viewforum.php?f=10
Uite aici niste configuratii. Esti sigur ca vrei doar procesor/placa video si placa de baza de banii astia? Sau vrei o intreaga unitate? Spune ce piese doresti si-ti recomand cate ceva!

| Personna explică:

Pai pe langa o sa mai imi iau memorie ram de 8GB. Ce piese ar mai fi?

| Personna explică:

Ce confuguratii imi recomanzi de pe acel site?