| MortalRed a întrebat:

Spuneti-mi si mie jocuri pentru un pc 2 gb ram procesor AMD x2 mobile 1.80 placa video nVIDIA gforce 7000m

Răspuns Câştigător
| Kreefy a răspuns:

Cauta pe internet, nu cred ca e asa greu de gasit.
Scrie pe Google : Games Low PC sau Games PC 2005-2009 si alea sigur iti vor merge, sunt destul de vechi si nu necesita asa de mult.

4 răspunsuri:
| Raul_Sabau_1992 a răspuns:

Grea întrebare dar, poate fnaf?

| Raul_Sabau_1992 a răspuns:

Fnaf (oricare)

| MortalRed explică (pentru Kreefy):

Am gasit 837 de jocuri bune multumesc de ajutor pe un singur site dar pe toate =]!

| Kreefy a răspuns (pentru MortalRed):

E ok, nu e asa greu de gasit, si eventual daca vrei sa vezi daca iti duce un anumit joc, scrie pe Google : Cerinte de sistem [numele jocului] si vei gasi acolo cerintele minime si recomandate ale jocului, daca te incadrezi, e ok.