| Alexandra101010 a întrebat:

Spuneti-mi si mie unde cresc mai repede la metin2? am level 26 razboinica. si spuneti-mi unde imi cade armura+6 sau ceva mare. Si cum fac sa numi esueze cand fac armura sau arma mai tare. dati-mi va rog informatii cum fac mai repede bani orice...stiti de metin! multumesc

2 răspunsuri:
| ThunderBirdB a răspuns:

In bakra faci 30 - 32 si apoi Orci

| moonstalker a răspuns:

Map2 la maimute ai putea sa incerci, si in felul asta iti pica si medalii (daca poti, nu sta numai in prima camera). din medalii faci ceva bani si iti pica bine pana pe la lv 34;). imbunatateste-ti armele si armura iar cand mai cresti cateva nivele mergi in ultima camera. intra pe http://wiki.metin2.co.uk/index.php/Hasun_Dong si ai harta in josul paginii)
armura mai +6 sau mai mare nu pica. trebuie sa o faci ducand-o la fierar (o iei cu mouse-ul si o duci pana la el). ca sa nu esueze (cand e vorba de un item mai bun) poti sa cumperi bless (pergament binecuvantat), doar ca e foarte scump si nu merge folosit decat o data. ai putea sa incerci la fierarii de breasla, pentru inceput. ei au preturile mai mari, doar ca scade putin rata esuarii.
succes;)