| Musuic a întrebat:

Stie cineva daca metin2 sun merge pe windows 8?

3 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Da merge. Daca windows-ul este piratat atunci nu poti instala Net Framework direct, acesta se face asa
Bagi DVD cu windows in pc-dai in start-scrii cmd-dai click dreapta si run as administrator-apoi scrii codul acesta(copu/paste) DISM /Online /Enable-Feature /FeatureName:NetFx3 /All /LimitAccess /Source:F:\sources\sxs (unde scrie /Source:F:\sources/sxs, unde scrie :F: poti inlocui cu big grin: sau :E: depinde de in ce partitia cu DVD-uri )apoi enter si astepti sa se instaleze apoi restart si enjoy.

| GeorgeMojoiu a răspuns:

Mergewinking

| Musuic explică (pentru IonutGaby):

Treaba sta cam asa. windows-ul meu nu e piratat.l-am primit cand mi-am luat laptop-ul.asa ca am intrat in Programs and features so am actiat Net framework 3.5. si am incercat din nou.iar porneste anti hack-ul apoi nimic.