| banicaionut12 a întrebat:

Stie cineva un metin misto tare?

7 răspunsuri:
| KoKo56 a răspuns:

Un server privat de metin? Da:http://board.candylongju.net/

| AdiDassler a răspuns:

Metin2 Hammer (romanesc e bestial cu legendare in shop si lv 93 din start...), Mt2 Mondial, Mt2 United, Mt2 Empire, Mt2 Fun (cel romanesc) sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| Devii a răspuns:

1.Fun: www.metin2fun.ro
2.Tim: www.metin2tim.ro
3.Mondial: www.mondialmt2.com
4.Dinamik: www.dinamik.ro/mt2gs/
5.Supreme:www.mt2supreme.info/
6.MK:www.mkmt2.com.pentru/
7.Adventure:www.mt2adventure.com/
8.Kingdom:www.metinkingdom.com/
9.Dream:www.metin2dream.com/
10.Mistica:www.terramistica.es/
11.Pearl:www.pearlmt2.com/

Sper ca ti'am fost de ajutor si ai de unde alege:) PS: toate mt'urile astea sunt private server:)

| TurnOn a răspuns:

Mai e si guabina si e tot privat...e super

| Nazy a răspuns:

Pai..metin2stell, metin2.tim,mondialmetin2,metin3,metin 4, metin2.ro,metin2buzau,metin2calipso,epicalmetin2,metin2hammer,metin2 fun, metin2dinamik,metin2terra,metin2dream,metin2adventure. cam atatea stiu eu. Succes! plzzzz funda puppy dog eyes

| HinaOnBike a răspuns:

Da.Eu ma joc si am o samanca de 81, si joc de 3 saptamani.Se numeste metin2 Tim.La inceput primesti tot +9 pe tine si faci bani si cresti imediat.Nu e nevoie sa pescuiesti ca is perle la vanzatorul de armuri.

| GrigoreTiberiu a răspuns:

Metin2 hotstyle