| LyIoNn a întrebat:

Stiti cumva cum se face un filmulet gen creative monckeyz cu robotzi
vreau si eu sa fac unu dar nu stiu cu ce? Funda pentru cel care imi zice primul si bine.

Răspuns Câştigător
| Darius19002 a răspuns:

Buna. Pai in primul rand iti trebuie ceva programe. Adobe Photoshop ( recomandat cs4) cu el poti lucra foarte bine la textura, Adobe Audition ( printre cele mai bune la sunet ) si Adobe After Effects (pentru animatie ). Eu cam atat am putut sa te ajut, ca doar atata stiu. Daca vrei te-as putea ajuta cu Photoshop, la textura si imagine. Is extrem de bun la Photoshop. Funda? happy