| EuVersatu a întrebat:

Cum descarc videoclip cu robotzi de pe creative monkeyz

Răspuns Câştigător
| xXyOnutZhXx a răspuns:

Poti sa le descarci dupa youtube cu youtube downloader pe care il downloadezi de aici:http://youtube-downloader.en.softonic.com/
sper ca ti-am fost de ajutor

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Nu cred ca poti de pe creative dar le poti descarca de pe youtube daca sunt si acolo.

| AndreiGabi a răspuns:

Http://europe.real.com/realplayer/
Instalezi,urci mausul in coltul din dreapta sus si dai download...

| xXyOnutZhXx a răspuns:

Si daca nu te pricepi intri pe youtube scrii robotzi (numele episodului) intri la videoclip copii linkul de sus si o sa iti apara la youtube downloader

| EuVersatu explică:

Nu prea am pus eu intrebarea bine eu vreau sa descarc si sa le bag pe telefon cu cablu de datehappy

| LeRealDoctor a răspuns:

De pe creative monkeyz nu poti.