| smechera2003 a întrebat:

Stiti vreun joc in care sa fim ca harry potter? In care putem fi sortati pe case, participa la concursuri, merge in sala mare, in care sa avem profesori si materii, sa existe o cupa a caselor, sa existe si un director al castelului si multe alte chestii super. Imi doresc sa existe un astfel de joc.
Daca ma puteti ajuta, dau funda.
MULTUMESC!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocurile harry potter respecta destul de bine filmele dupa care sunt facute. Cel mai bun a fost al 3-le, uite aici un gameplay
http://www.youtube.com/watch?v=MFV2xFa1c-4