| Ruffneck a întrebat:

Sunt singurul de aici care crede ca metin2 e cel mai de **** joc?

12 răspunsuri:
| tattooman a răspuns:

Nu mai sunt si eu

| PureHate a răspuns:

Nu nu esti singurul Metin 2 are o grafica de rahat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PureHate):

Corectwinking

| Făraş a răspuns:

Inca un copil degeaba...thoamneee daca nu va place nu mai va uitati la intrebari nu va mai uitati la clipuri si u mai puneti intrebari gen a ta!

| alynutzu20 a răspuns:

Nu esti singurul,
mai bine joc mario
laughing decat jocu ala de ****
cu o grafica de k*t si te si enervezi, si bagi bani ca prostu degeaba

| PureHate a răspuns (pentru Făraş):

Te deranjeaza ca spunem ca metin 2 e un joc re rahat de kkat scos din WC?

| Făraş a răspuns (pentru PureHate):

Vezi ca stii? happy

| PureHate a răspuns (pentru Făraş):

Ba nu inteleg ce va place la Metin 2 e un joc de Kkat cum spune si alynutzu20 mai bine joc mario oricum n-am chef sa ma cert cu tine pentru un joc de rahat

| okie0 a răspuns:

Nu trebuie sa jigniti jocul ca cineva a lucrat mult pentru el si altora le place.

| BlackVeil a răspuns (pentru PureHate):

Fiecare cu parerea sa, nu are rost sa folosesti astfel de cuvinte.

| okie0 a răspuns:

Chiar va rog sa nu mai jigniti pe TPU. TPU este toti pentru unul nu toti pentru injuraturi!

| PureHate a răspuns (pentru BlackVeil):

Aveti dreptate amndoua