| vyctor98ism a întrebat:

Tocmai am primit un admin pe un server si nu stiu cum sa il folosesc, de exemplu comenzile sunt usor de retinut, dar nu stiu cum sa tin redirectele, poate imi spune-ti voi fundatongue

Răspuns Câştigător
| rebelmonk a răspuns:

Ca sa tii redirectele trebuie sa le ''ai'' intrii pe forumul server-ului si vei gasi acolo redirectele daca nu le gasesti adreseaza o intrebare; le vei descarca, dezarhiva apoi vei deschide o aplicatie in functie de cate redirecte vrei sa tiitongue

3 răspunsuri:
| AnnaMaria a răspuns:

Si tie ti-a dat tie admin? o, o mare greseala.

| reptila_8205 a răspuns:

Pe ce servar ti-a dat admin? vreau si eu admin

| vyctor98ism explică:

Este serverul unui prieten si de aceea mi-a dat adminul