| Anonimuuusss1000 a întrebat:

Hei salut am primit admin pe un server de Minecraft si as vrea daca puteti sa imi spuneti comenzile de world edit(si explicatie daca se poate) restul le stiu dau funda pentru cel care mi le spune pe toate.Mulțumesc!

1 răspuns:
| DaDuSH a răspuns:

Salut. Am cautat pe mai multe site-uri dar pe asta ( http://wiki.sk89q.com/wiki/WorldEdit/Reference ) mi se par cel mai bine explicate.
Explicatia e ca dai //wand, primesti un topor de lemn, cu click stanga si cu click dreapta delimitezi suprafata pe care vrei sa o modifici (folosind comenzile)