| Xres100 a întrebat:

Un prieten mi-a zis de un joc in care face-ai graffitti, era cu misiuni... El mi-a zis cum se numeste dar am uitat era ceva care incepea cu "g" si se termuna cu "up" sau "ups". Cine imi spune numele jocului primeste funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Getting Up se numeste - este un joc cu graffiti. Uite aici coperta jocului:
http://www.tkshare.com/wp-content/uploads/2009/10/012753q60.jpg
Bafta!

1 răspuns:
| torturatu a răspuns:

Grand Theft Auto SanAndreas
SA-MP
Gta (Grand Theft Auto)
Cred ca asta este, daca nu este daca poti sopunene mai multe detalii.