| bambucea_4060 a întrebat:

Un server de samp roleplay stie cineva?
thanks

193 răspunsuri:
| catalin96samp a răspuns:

Server sa-mp abia deschis 192.168.1.141:7777 server nonstop tinut de mine. Cereri leader admin sau helper pe facebook Catalin Ionut Postea. La inceput primesti lvl 2 si 6 rp, la lvl 3 masina personala la lvl 5 o arma infinita la alegere. serverul este roleplay si dispune de coins care il faci la payday si duminica dau eu la 20:00. Coins e un lucru mai speciial si poti cumpara cu ei bani mats drugs si altele. daca ai luat admin/helper pe server dupa ce ai facut cerere pe facebook la fiecare 5 playeri adusi vei primi up lvl admin. Pe server este permis sa faci C-bug doar duminica (doar cine se pricepe) nu vreau defectiuni. Am 15 factiuni le stiti nu le enumar.

| Mihai_Gabi_1999 a răspuns:

Cautam STAFF 93.119.30.81:7777 Dam lideri!

Rpg ADEVARAT!

| SuguS_1879 a răspuns:

Da eu!
Connect 188.241.14.121:7777, se cauta STAFF + lidere! Sloturi 300 / server roleplay! Cand intrati /report M-a adus Gygiok! GoGoGo!

| Valorosu666 a răspuns:

HostName: [0.3x] RPG Booter [www.booter.ro]
Address: rpg.booter.ro:7777
Players: 28 / 50
Ping: 6
Mode: RPG Booter v0.4
Map: Los Santos

Este un server minunat, conditii bune de gaming (fara lag, cel mai bun hosting din Romania, high fps), staff cu experienta masurata in ani, jucatori activi care respecta termenul RP. Te asteptam!

| Gabryel133 a răspuns:

Este unu mai nou asa, este super tare, eventuri la fiecare ora... admini de treaba mai trebuie playerii 93.119.26.43:7777

| Mihai_Gabi_1999 a răspuns:

Uite: 93.119.30.81:7777 Vei ramane cu gura cascata de ce vei gasi aici!

| Atat_Florynel_Sh_1996 a răspuns:

HostName: Lunetistii: Azi ora 20:30 LVL UP + Salarii + 300k
Address: 188.241.14.98:7777
Players: 13 / 50
Ping: 22
Mode: Lunetistii GF v3.1
Map: San Andreas cel mai frumos si respectuos STAFF din cele vazute.VA ASTEPTAMMMMMM.dam LIDER si HELPER pe playerii.codul [12345] il veti spune lui NEPHX hai la un samp de calitate

| fizzo a răspuns:

Rpg.reality-gaming.ro SV SAMP Roleplay sisteme war, evadare jail, spargere masini, Carnaval, Carusel,+ multe alte surprize

| Mihai_Gabi_1999 a răspuns:

CAUTI SERVERE SAMP ROMANESTI? OPRESTE-TE AICI< l-AM GASIT NOI PENTRU TINE PE CEL MAI TARE!
IP server: 93.119.30.81:7777
forum: bloown.com

Mod server: Roleplay unic in Romania la job-uri, factiuni, masini personale, eventuri geniale si multe altele.
Playeri on: 45/50 seara, ziua, aprox 40
Nu se dau admin si lidere aiurea, trebuie sa fii activ si sa joci pe server! incercam sa fim un server corect cu toata lumea.
Suntem satuli de serverele naspa din Romania cu admini inacapabili si owneri la fel.
SE CAUTA HELPERI care sa ajute playerii, poate folosi comenzi de kick, /spec, etc.
Curand marim sloturile sa intre 100 on. va asteptam sa ne distram impreuna. este un server foarte misto.

| andreifan a răspuns:

Vreau si eu un servar rpg de samp

| Nedelcu_Alex_1999 a răspuns:

Ba Da-ti si voi servere cu multi playeri! minim 300 in afara de rpg.bugged.ro

| BioBio a răspuns:

Aha

| Perez_Armando_1981 a răspuns:

www.protelus.ro sau 114.92.32.152:7777

| Al3xxxu a răspuns:

Modern Roleplay! big grin

| Hamsik a răspuns:

HostName: (0.3x)*ForceZone - 20:30-LvlUP + 200k
Address: samp.forcezone.ro:7777
Players: 24 / 50
Ping: 41
Mode: SL:RP v2.1
Map: LS and SF

| Catalin_Udrescu_1998 a răspuns:

Cel mai tare server samp.onlypro.ro

| SosuFlavius a răspuns:

HostName: || 0.3x || SG:RPG || It's not a game, is reality!
Address: 5.231.80.52:7777
Players: 3 / 200
Ping: 50
Mode: SG:RPG v0.1
Map: LS||LV||SF

| Morariu_Catalin_1998 a răspuns:

Nu ai auzit inca de noul server Sa:Mp? Proaspat deschis te asteapta cu noi aventuri in lumea virtuala.

Name server: Project Reality
Ip: 188.24.206.98:7771
Players: 10/50
Ping: 16
Map: San Andreas

Cu ce vine acest minunat server?
Raspunsul e chiar aici!
- Se ofera LIDER FACTIONS.
- Multe JOBURI NOI * Banker
* Ucenic
* Bodyguard
* Train Driver
* Stealer
* City hall
-Ti-ai dorit intotdeauna sa te casatoresti in Sa:Mp? Aici iti poti indeplinii aceasta dorinta!
- Dar nu in ultimul rand sansa la HELPER sau ADMIN.

Si asta nu e tot!
- Contine o mapa bine lucrata, un staff de nota 10 si lista continua.

Eventuri zilnice si ofertele spectaculoase mentin o atmosfera uimitoare pe 188.24.206.98:7771.

Atentie! Mai sunt 22 de FANCTIUNI la care poti devenii CHIAR TU LEADER!

Te asteptam pe server!

| Stefan_Adrian_1984 a răspuns:

HostName: Nolimit RPG | EVENTS & FUN
Address: 93.119.30.152:7777
Players: x / 100
Ping: 11
Mode: NN:RP v3.1
Map: Los Santos
cei noi primesc lv 3

| Sobi a răspuns:

Voi chiar nu stiti ce inseamna Roleplay.True? RoleplayGame e RPG, Roleplay inseamna simularea vietii reale.Incearca modern roleplay sau ro-roleplay Romania.La Ro-Roleplay Romania trebuie sa te inregistrezi prin UCP.

| Georgian_Gabriell_1997 a răspuns:

HostName: R-Quip: Ora 21:00 10 PR +20.000$, alexx1998
Address: 188.241.14.122:7777
Players: 8 / 100
Ping: 11
Mode: Quit GF-RP v.0.1.8
Map: GTA: LS-LV-SF

| Ionut2099 a răspuns:

Status
Adresa rpg.skilledz.ro:7777
Jucatori 6 / 100
Mod principal de joc Role Play
Alte moduri de joc Gang Wars
Harta Los Santos
Pagina web http://www.skilledz.ro/forum

| costi1998 a răspuns:

HostName: [0.3x]DeviLZ:The GF - Azi 21:00 LVL UP + 500k [UNB
Address: 89.33.242.220:7777
Players: 65 / 75
Ping: 8
Mode: DeviLZ GF Christmas
Map: San Andreas

| GabyLe0 a răspuns:

HostName: (0.3x) iNtoxicatEd:RPG *Sarbatori Fericite!
Address: rpg.intoxicated.ro:7777
Players: 14 / 50
Ping: 42
Mode: RO:RPG v0.0.3
Map: »Los Santos Iti uram Sarbatori Fericite si un an nou fericit!

| George123890 a răspuns:

Intrati repede pe SAMP.ROPG.RO se da lidere admini cand intrati scrieti /report m-a adus Florin

| Mihai_Gabi_1999 a răspuns:

HostName: Raptors RPG - Deschidere Officiala!
Address: 93.119.30.150:7777
Players: 46 / 50
Ping: 29
Mode: RT:RPG v0.2
Map: San Andreas

Alte Informati!
*Fiecare jucator poate detine 2 masini un biz si o casa(poate detine 4 masini daca are cont premium).
*Poti intra intr-o factiune incepand cu level 2.
*Staff serios, care ofera suport oricarui player incepator sau celui ce nu cunoaste server-ul.
*Zona speciala de war pentru mafii.
*Gasiti 2 feluri de /jobs 1.Cu plata la secunda 2.Cu plata la sfarsit-ul unui CheckPoint(punctu rosu)
*Oricine poate sa cumpere o masina incepand cu level 3 de la DelerShip
*Nu stii unde este o locatie? stai linistit o gasesti scriind /gps si selectezi optiunea dorita.
*Cu putin noroc odata intrat in jail dispuneti de avocat si va poate elibera, bineinteles daca platiti o suma de bani.
*LSPD, NG, F.B.I sunt aproape de cetateni pentru o viata linistita si fara infractiuni
*Informatii suplimentare pe server
*Multe altele va las pe voi sa le descoperiti.

| LiviuTzuu_Liviu_1988 a răspuns:

Vreti un server de samp super luati pe asta e nou deschis de doua zile 89.42.205.60:7777 admini de treaba!

| Lucian1977 a răspuns:

HostName: RPG Royal™
Address: 178.157.85.223:7777
Players: 6 / 50
Ping: 20
Mode: RPG-RoYaL
Map: LS-LV-SF

| CosminPetrisor24 a răspuns:

Salut. Vrei sa joci pe un server de sa:mp roleplay? Acest server este pe placul tau. De ce? Aici sunt owneri de treaba, helperii care isi fac treaba si, astazi aveti sanse toti la leaderi helperi deoarece se da wipe la staff. Va asteptam cu drag!

Server Name: POWERGAME: Vineri realegem staff-ul + liderii
Game: San Andreas Multiplayer
State: Online
Players: 35/100
Address: 93.119.26.249:7777 join
Location:
Romania Romania
Game Mode: POWERGAME GF
Map Name: San Andreas

| xBesTLifeX a răspuns:

Intra pe http://e-zone.zapto.org/, este deschis de 1-2 zile

Adress: 93.119.30.135:7777
Players: x/50
Ping: 20
Mode: SAMP.EZ v5.0
Map: Romania

Serverul are:
-Un sistem de masini personale, case, bizzuri;
-Un sistem de War

Factiuni:

-Police Departament
-F.B.I.
-National Guard
-Fire/Medic
-Cuneo Family
-Corleone Family
-Barzini Family
-Tattaglia Family
-Paterno Family
-Stracci Family
-Hitman Agency
-Mayor
-Taxi Cab
-News Reporter
-School Instructor
-Tow Truck Company

Serverul are admini/helperi de nota 10 care te ajuta la orice problema, este un server foarte frumos.

Intrati si distrati-va, SPUNETI VA ROG CA V-A ADUS V1p3r