| borjeaux a întrebat:

Unde gasesc site-ul oficial: metin2 mondial? pls astept rasp

Răspuns Câştigător
| VicentiuEdy a răspuns:

Http://mondialmt2.com/ Funda?

17 răspunsuri:
| StefanutzDz a răspuns:

Http://forum.mondialmt2.com/ dupa aceea alegi serverul.

| Robi_8480 a răspuns:

Http://mondialmt2.com/ultra/http://fun.mondialmt2.com/ pentru si mt2 fun si ultra fun :D

| fitzedeminor a răspuns:

Pai nu stiu nici eu ca ma chinui si astea 2 nu merg :-l

| catalin_3323 a răspuns:

Nici unu nu e bun

| kilaass a răspuns:

Frt nu merge nici unu imi da not found url 404 dc naiba?

| TheGeooooooo a răspuns:

Fa zic eu ce sa faceti tongue scrieti pe net : valmondialtongue

| Will1Am a răspuns:

Scrieti valmondial ca va merge

| Varlan_Andrei_1988 a răspuns:

Az nu pot face cont nu stiu de ce. da chiar saitu e valmondial dar...

| Mihaivassi123 a răspuns (pentru kilaass):

Stiu frate, asa e si la mine

| Vlad2324234 a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url Uite acesta este siteul oficial!

| berlu9000 a răspuns:

Cum naiba imi dau la download si ai cami apare royal...

| Al3xKID a răspuns:

Http://revomondial.com/. Ca sa iti faci cont dai pe connexion si ca sa il downloadezi pe telechargement. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| GheorgheDariusAlexandru2000 a răspuns (pentru Vlad2324234):

Ma nu merge nation